Konsultacje ajurwrdyjskie | Mój Mentalny Ogród

Konsultacje ajurwedyjskie

Jeśli chcesz rozpoznawać i rozumieć sygnały, które wysyła Ci Twoje ciało, to organizowane przeze mnie Konsultacje Ajurwedyjskie skierowane są właśnie do Ciebie. Dzięki odczytywaniu takich wskazówek dowiesz się, czego potrzebuje Twój organizm, by czuć się dobrze. Zyskasz świadomość dotyczącą Twojej pierwotnej natury i jej wymagań. Praktyka ta powszechnie stosowana jest na terenie Indii, i to właśnie stamtąd pochodzi. Zyskując wiedzę w tym obszarze, będziesz w stanie zdrowiej i szczęśliwiej żyć we współpracy ze swoim własnym organizmem.

Skuteczność i praktyka

Stosowanie Ajurwedy w życiu codziennym jest bardzo proste i skuteczne. Dzięki konsultacjom ajurwedyjskim poznasz potrzeby Twojego organizmu. Metoda ta z powodzeniem wykorzystywana jest od tysiącleci. Ajurweda ma wpływ na kondycję fizyczną oraz psychiczną osób ją praktykujących. Pozwala zrozumieć niepokojące sygnały wydobywające się z ludzkiego organizmu i skutecznie przeciwdziałać rozwinięciu chorób, a także je zwalczać.

Przebieg spotkań

Konsultacje ajurwedyjskie mają określony przebieg. Z reguły jest to seria spotkań, na których krok po kroku poznajesz potrzeby Twojego organizmu, a także starasz się zrozumieć sygnały, które od niego pochodzą.

Pierwsze spotkanie ma charakter wywiadu. Odpowiadasz na pytania, które pomogą mi zdiagnozować twoją doszę (konstytucję organizmu), a także pozwolą mi zdiagnozować przejawiające się u Ciebie problemy. Konsultacje ajurwedyjskie polegają przede wszystkim na udzielaniu szczerych odpowiedzi. Na pewno nie będę Cię oceniać. Chodzi przede wszystkim o to, aby zrozumieć pojawiające się problemy i poznawać metody na ich zapobieganie, bądź zwalczanie.

Kolejne spotkanie (w ramach pierwszej konsultacji) ma charakter znacznie bardziej praktyczny. Otrzymasz na nim konkretny plan działań, a także rady i szczegóły dotyczące realizacji każdego z nich. Wedle udzielonych przez Ciebie na pierwszym spotkaniu informacji i odpowiedzi, dam Ci wskazówki dotyczące twojej diety. . Kolejne konsultacje ajurwedyjskie będą poświęcone przede wszystkim obserwacjom i reakcjom na pojawiające się zmiany w organizmie. Odnotowywane będą wszystkie zmiany związane z wprowadzonym ówcześnie planie działań. W zależności od twoich potrzeb możemy zgłębiać kolejne tematy związane z ajurwedą, np. nauka obserwacji organizmu, opracowanie całościowej diety, codzienne wzmacnianie odporności etc.