Masaż całego ciała, twarzy i głowy

To niezwykły masaż autorski, który łączy zasaż Ajurwedyjski z elementami Lomi Lomi.

Kiedy zrelaksowane jest Twoje ciało, odpoczywa i umysł. Tak właśnie działa seans masażu całego ciała, twarzy i głowy, który uspokaja myśli, wycisza.

Masaż całego ciała, twarzy i głowy – jakie przynosi korzyści?

Ajurwedyjski masaż Abhayanga działa relaksująco, oczyszczająco i regenerująco. Po tym seansie, czujesz jednocześnie błogość, jak i przypływ energii.

Z kolei masaż twarzy i głowy to najlepszy prezent, jaki możesz sobie zafundować.

To wisienka na torcie, będąca zwieńczeniem masażu całego ciała. Cera odwdzięczy Ci się młodzieńczym blaskiem, zdrowym zaróżowieniem, nawilżeniem, zaś Twój umysł odpocznie i przejdzie w stan zupełnego wyciszenia.

Połączenie masażu całego ciała, twarzy i głowy oraz zastosowanie metod zarówno Ajurwedyjskich, jak i Lomi Lomi przynosi wymierne korzyści. Taka synergia pozwala doświadczyć naprawdę głębokich doznań i ukojenia, będąc fizycznym i duchowym wsparciem w odnowie organizmu.

Zespolenie obu form masażu to nie jest proste równanie 1+1=2 albo kumulacja 2 w 1. Abhayanga razem z Lomi Lomi działają holistycznie na ciało, duszę, umysł. Dają balsamiczny efekt łagodzenia wszelkich stanów zaburzających równowagę doshy, Twojej prawdziwej natury. Zrelaksowane ciało podczas tego całościowego zabiegu zaprasza głowę do podążania za nim. Umysł się wycisza, nerwy koją, przychodzi totalna ulga. Skóra promienieje, krew transportuje tlen do wszystkich komórek, a toksyny uciekają z organizmu. Kawałek po kawałku odczuwasz, jak bardzo jesteś całością, a wszystko w Tobie jest połączone. Stan rozbicia zostaje zniwelowany.